Pensjonat Wolski

Dane kontaktowe

adres:

Mizerna 114
34-440 Mizerna

telefon:608 628 732
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Informacje

Zapraszamy w Pieniny do Pensjonatu "Wolski" położonego w malowniczej miejscowości Mizerna nad Jeziorem Czorsztyńskim. Z okien naszego Pensjonatu rozciąga się przepiękny widok na Tatry , Gorce i Pieniny. W bezpośredniej bliskości znajdują się średniowieczne zamki w Czorsztynie i Niedzicy, skansen w Kluszkowcach oraz liczne szlaki turystyczne.
W obiekcie znajdują się 60 miejsc noclegowych z komfortowymi pokojami 1 , 2 , 3, 4 osobowymi z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV i telefon. Cały obiekt jest monitorowany.

W Pensjonacie dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa, natomiast dla przyjeżdżających gosci bez sprzętu komputerowego udostępniamy stanowisko komputerowe z podłączonym internetem. Na dogodnych warunkach oferujemy czarter statku dla grup zorganizowanych, dla których organizujemy różnego typu imprezy okolicznościowe i integracyjne z konsumpcją.
Obok budynku znajduje się duży bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów, nie strzeżony, ale monitorowany oraz boisko sportowe, plac zabaw, gril oraz wiata góralska z paleniskiem która pomieści 60 osób.

To wymarzone miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju. Serdecznie zapraszamy !!!

rafting