Pensjonat U Benedykta

Dane kontaktowe

adres:

ul. Kamieniarska 21a
34-440 Kluszkowce

telefon:501 452 399
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Informacje

Nowoczesny, komfortowo wyposażony pensjonat "U Benedykta" zaprasza na wypoczynek zarówno klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Pensjonat "U Benedykta" oferuje swoim gościom komfortowe pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe, w sumie 54 miejsca. Pokoje wyposażone są w funkcjonalne i estetyczne meble. Każdy z pokoi posiada  łazienkę z prysznicem. Kilka z nich jest z balkonem, z każdego rozpościera się  przepiękny widok na Pieniny, Gorce i Spisz. Pensjonat nasz to również  wysokiej jakości zaplecze gastronomiczne wraz ze sporą przestrzenią restauracyjną (do 60 miejsc siedzących). Oferujemy kuchnię domową w przyjaznej atmosferze z umilającą w tle muzyką oraz pięknymi widokami.

Pensjonat "U Benedykta" jest obiektem znajdującym się najbliżej stoku - 100 m i jest położony najwyżej w Kluszkowcach na wysokości 640 m n.p.m. 

Nasz pensjonat położny jest u podnóża góry Wdżar (766 m n.m.p), która ze względu na specyficzny mikroklimat i ukształtowanie powierzchni jest doskonałym miejscem do uprawniania wszelkiego rodzaju aktywności zarówno latem (kolejka górska typu alpinie coaster, park linowy,  ścianki wspinaczkowe, trasy rowerowe (DH, XC, Dirt) oraz zimą (cztery trasy narciarskie o łącznej długości 2200 m).

rafting